gry kasynowe
rss search

Uwaga na ustawki

line Uwaga na ustawki

W związku z tym, że nasza strona poświęcona jest głównie bukmacherskim zakładom sportowym, nie moglibyśmy pominąć najbardziej problematycznego tematu z nimi związanego. Chodzi o popularne ustawki, czyli mecze, których wynik jest z góry ustalony i nie zależy w ogóle od umiejętności gracza.

W słowniku bukmacherskim takie zjawisko nazywane jest potocznie fixem. Przykładem takiego fixu może być chociażby mecz o awans do pierwszej klasy w 2009 roku w Brazylii, gdzie drużyna klubu Viana w ostatnich 9 minutach strzeliła przeciwnej drużynie 9 bramek! Taki wynik jest raczej mało prawdopodobny… chyba, że był wcześniej zaplanowany. Wszyscy, którzy zostali w ten fix wtajemniczeni i postawili odpowiedni zakład, zarobili wtedy niezłe pieniądze.

To, że sport nie jest wolny od korupcji, wiadomo od zawsze, jednak dla niektórych młodych graczy, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w zakładach sportowych, to z pewnością wyda się szokujące. Niestety czasami największa wiedza nie wystarczy, by wygrać.Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

D