gry kasynowe
rss search

Rodzaje promocji bukmacherskich

line Rodzaje promocji bukmacherskich

Większość firm bukmacherskich, aby zachęcić internautów do stawiania zakładów, oferuje interesujące promocje, tak zwane tzw. bonusy. W dzisiejszym artykule przedstawiamy parę najpopularniejszych rodzajów takich bonusów. Być może któryś z nich Was zainteresuje.

Najpopularniejszym rodzajem bonusu jest bonus od pierwszego depozytu. Jest to premia pieniężna przyznawana typerowi po pierwszym zasileniu konta. Zazwyczaj wysokość bonusu wyrażana jest jako procent pierwszej wpłaty i ma maksymalne ograniczenie. Ta promocja skierowana jest oczywiście do klientów, którzy jeszcze nie zarejestrowali się na stronie bukmachera. Bonus powitalny można odebrać jednorazowo.

Następną często spotykaną formą bonusu jest tzw. cashback, czyli zakład bez ryzyka. Polega on na tym, że w razie przegranej klientowi zwracana jest postawiona przez niego stawka. Wartość cashbacku zazwyczaj nie przekracza 300 PLN. Ta oferta adresowana jest głównie do początkujących typerów, którzy obawiają się ryzyka w zakładach bukmacherskich.

Profesjonalni typerzy także mogą liczyć na interesujące promocje, między innymi bonusy VIP (upominki, wpisy na turnieje itp.), bonusy reload (od każdego zasilenia konta) i bonusy bez depozytu (dodatkowe środki na grę).

Najbardziej atrakcyjne bonusy często oferują: Bet-at-home, Betsafe, Expekt i eXbino Gaming.Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

D