gry kasynowe
rss search

Na co stawiamy?

line Na co stawiamy?

Zwycięstwo w sportowych zakładach bukmacherskich jest zależna od wielu czynników: doboru kursu, doboru typu zakładu, typowanego zdarzenia itd. Bardzo istotny jest również wybór dyscypliny, którą będziemy obstawiać. Która dyscyplina będzie dobra dla niedoświadczonych typerów?

Najważniejszą pozycję na rynku sportowym zajmuje oczywiście piłka nożna. Ale czy to odpowiedni sport dla osoby, która rozpoczyna przygodę z zakładami? Raczej nie. W futbolu mogą się zdarzyć trzy końcowe wyniki: zwycięstwo, porażka i remis, to znaczy, że nasze szanse na poprawne wytypowanie zwycięzcy wynoszą jedynie 33 procent.

Dużo większą szansę na wygraną mamy w koszykówce. Tutaj nie ma remisu, możemy obstawiać tylko zwycięstwo lub porażkę, a to oznacza, że nasza szansa na trafne wytypowanie rezultatu spotkania wynosi 50 procent. To jednak niekoniecznie oznacza, że rozgrywki NFL czy MLB są łatwe do przewidzenia. W tej dyscyplinie jest bardzo dużo drużyn i nasze powodzenie w typowaniu zakładów zależy przede wszystkim od naszej ich znajomości. Tak samo jest w innych sportach: siatkówce, skokach narciarskich czy żużlu.

Jak widać, trudno odpowiedzieć na pytanie, który sport jest najbardziej opłacalny dla typerów. Zakłady sportowe wymagają analiz i wiedzy o drużynach/sportowcach. Najlepsze wyjście to obstawiać dyscypliny sportowe, które najchętniej oglądamy i na których się najlepiej znamy.Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

D